HAKKIMIZDA

We think ahead

Nedim DELİBAŞ
NDM AJANS YÖNETİM KURULU BAŞKANI

Yönetim Kurulu Başkanlığını Nedim Delibaş’ın yaptığı Spornot Sportif Hizmetleri Organizasyon A.Ş markası olan NDM Ajans’ın düzenlediği İstanbul Şehir Ödülleri & İstanbul City Awards artık dünya kenti İstanbul’umuzda hayata geçiyor.

17 yıldır Türkiye Spor Ödülleri, 6 yıldır Türkiye Altın Palmiye Ödülleri & Golden Palm Awards törenlerini yapan ajansımız artık bu organizasyon ile İstanbul Markalarını dünyaya duyurmayı kendine görev olarak üstlenmiştir.

Niçin İstanbul Şehir Ödülleri?

İstanbul dünyanın en önemli tarih, kültür, sanat ve ekonomi şehri olarak ülkemizin en büyük markasıdır. İstanbul’dan yerli yabancı binlerce marka yer almakta. Bu vesile ile İstanbul’un kendi değerlerini tanıma, yaşatma ve onure etme adına bu projeye girmeye karar verdik.

NDM Ajans Organizasyon olarak 17 yıldır Türkiye Spor Ödülleri, 6 Yıldır Türkiye Altın Palmiye Ödülleri ve 2 yıldır Türkiye Altın Marka Ödülleri’ni yaparak çok büyük deneyim kazandık. İstanbul Şehir Ödülleri bizim yeni bebeğimiz olarak artık hayata geçiyor.

İstanbul’un marka değerine büyük katkı yapacağına inandığımız bu proje bir dünya markası, İstanbul’un en güzel lokasyonunda yer alan harikalar diyarı “ Wyndham Grand Kalamış”  ev sahipliğinde hayata geçiyor.

Emeğin, alın terinin başarının ve vefanın ön planda olacağı bu organizasyon ile artık İstanbul Sanat, Kültür, İş ve Cemiyet Dünyası ile 11 Şubat 2019 Pazartesi akşamı bir arada olacağız.

Yaşanabilir, barış içinde el ele marka bir şehir için “ İstanbul Şehir Ödülleri “ diyor sizleri de yanımızda görmek istiyoruz.